Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zokky to nowa marka która powstała w 2022roku z najlepszymi artykułami dla niemowląt i dzieci. Na sam początek wprowadza innowacyjny wózek głęboko spacerowy ZOKKY OZZ. Są już kolejne produkty w fazie projektów i wersji modelowych. ZOKKY to marka która skupia w sobie najbardziej wyszukane rozwiązania oraz doskonałą jakość. Klientami naszej marki będą rodzice, którzy w najlepszy sposób chcą zapewnić dobry rozwój swoim pociechom.

-30%
Original price was: 2,850.00 zł.Current price is: 1,999.00 zł. z VAT

Wiesz, że nowy model Zokky Ozz w wersji z gondolą urzeka ultranowoczesnym stylem? Nowoczesny, komfortowy i bezpieczny. To tylko kilka cech, jakie posiada Zokky Ozz. Wózek OZZ łączy w sobie minimalistyczny wygląd i funkcjonalność.Brytyjskie trendy, luksusowe wykończenie inspirowane włoskim stylem, wózek spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Produkt na zamówienie. Dostawa do klienta od 3 do 14 dni roboczych.

  • Clear
75.00  z VAT

Adaptery które umożliwiają instalację fotelików: Avionaut Pixel, Maxi-Cosi, BeSafe, Pebble, Cybex Aton i Cabrio fix na konstrukcjach wózków uniwersalnych Zokky OZZ.

-22%
Original price was: 2,450.00 zł.Current price is: 1,899.00 zł. z VAT

Nowość 2022! Zokky Nuvo z pewnością spodoba się każdemu, kto mimo miłości do klasyki lubi nowoczesne rozwiązania i design. Elegancki, wielofunkcyjny wózek 2w1 z charakterem — to idealnie określenie dla modelu Nuvo.Zarówno w wersji eleganckiej, jak i na sportowo. Zokky Nuvo idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Dostawa do klienta od 3 do 6 dni roboczych. Darmowa wysyłka!

  • Clear