-9%
227.99  z VAT

Sięgnij po ten ekscytujący zestaw startowy, aby wejść do świata LEGO® Super Mario lub go rozbudować!

-5%
1,089.99  z VAT

Dzięki modelowi LEGO Technic Wozidło przegubowe Volvo 6x6 poczujesz dreszczyk emocji jak podczas jazdy prawdziwym samochodem ciężarowym. ☆ Błyskawiczna dostawa.

-6%
439.99  z VAT

Podaruj fanom zestaw LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger, by mogli odtworzyć kaskaderskie ewolucje Dominika Toretto z filmu „Szybcy i wściekli”. LEGO Technic 42111 Dom's Dodge Charger.

-7%
559.99  z VAT

Sterowana przez aplikację, jeżdżąca zabawka Top Gear z zestawu LEGO® Technic zrobi z Ciebie mistrza kierownicy. LEGO Technic 42109 Auto wyścigowe Top Gear.

-8%
919.99  z VAT

Ten odlotowy model jest sterowany przez aplikację LEGO® TECHNIC CONTROL+ i zasilany przez element Smart Hub z dwoma silnikami XL oraz jednym silnikiem 1 L — dzięki temu terenówka porusza się bardziej realistycznie, zapewniając wiele godzin wciągającej zabawy. LEGO Technic 42099 Zdalnie sterowany pojazd terenowy

-17%
28.99  z VAT

Uruchom motocykl kaskaderski napędzany kołem zamachowym i przygotuj się na szaloną jazdę z zespołem kaskaderów LEGO City! Dołącz do bohatera serialu telewizyjnego LEGO City Rocket Racera, który kieruje niesamowitą maszyną.

-12%
397.99  z VAT

Uruchom motocykl napędzany kołem zamachowym i ruszaj na arenę pokazów kaskaderskich LEGO City. Dołącz do bohaterów serialu telewizyjnego LEGO City Alexa, Ann i Dynamo Douga, którzy urządzają rewelacyjny pokaz kaskaderski.

-14%
111.99  z VAT

Uruchom motocykl napędzany kołem zamachowym w parku kaskaderskim LEGO® City i pokaż, co potrafisz. Dołącz do rewelacyjnych pokazów i konkursów Treada Octane’a z serialu telewizyjnego LEGO City.

-16%
75.99  z VAT

Pomóż Spider-Manowi w walce z nikczemnym Sępem. Gdy skrzydlaty złoczyńca wzniesie się w powietrze, Spider-Man może zaczepić pajęczynę o swojego ogromnego drona z czterema śmigłami.

-14%
154.99  z VAT

Spider-Man, MJ i Wong odwiedzają Doctora Strange’a w piwnicy Sanctum Sanctorum. To niezwykłe pomieszczenie wypełnione jest ciekawymi przedmiotami. Nagle do środka wpada ogromny, potworny owad. Trzeba się z nim zmierzyć!

-16%
75.99  z VAT

Mysterio kradnie bezcenny rubin swoim zdalnie sterowanym dronem! Nick Fury i Spider-Man pędzą na miejsce zdarzenia, strzelając z miotaczy klocków zamontowanych na ich szybkiej terenówce. Mysterio wita ich salwą z miotacza dysków, w który wyposażony jest jego dron.

-12%
14.99  z VAT

Te kolekcjonerskie minifigurki ucieszą każdego wielbiciela superbohaterów!