Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

2,779.00  z VAT

Poznaj kompaktowy i ultralekki wózek głęboko-spacerowy, idealny do podróżowania. Wyrusz z dzieckiem na spacer po mieście, po lesie, gdzie tylko zapragniesz - Tutis Sky! Najlżejszy wózek wielofunkcyjny o niespotykanych cechach z pełnym zestawem akcesoriów w rodzinie Tutis! Mądry wybór dla rodziców, którym zależy na funkcjonalności i wygodzie.

  • Wyczyść
3,099.00  z VAT

Tutis Viva Live GALAXY wózek głęboko spacerowy Poznaj wyjątkowy wózek tworzący bezpieczną, ekskluzywną i wygodną przestrzeń dla każdego dziecka. Zainspirowane ponadczasową elegancją, wózki VIVA Life Galaxy skupiają się na maksymalnym komforcie gwarantującym niekończącą się przygodę w niepowtarzalnym stylu. Nowoczesny system amortyzatorów i kół Real Gel sprawia, że wózek VIVA Life jest idealnym wyborem dla aktywnych [...]

Brak w magazynie

Poznaj Aero Tutis. Inspiracją dla stworzonej w naszej manufakturze linii wózków jest niebo i kojarzone z nim lekkość, przestrzeń i piękno. Przemycamy je w minimalistycznym wzornictwie i kolorach nawiązujących do natury. Pamiętamy o nim w fazie projektu, lecz gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka - twardo stąpamy po ziemi. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu tworzymy rozwiązania, dzięki którym codzienne korzystanie ze wszystkich modeli wózków staje się jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne.

1,999.00  z VAT

Tutis Mimi Style wózek głęboko spacerowy.

3,289.00  z VAT

Tutis Uno 3+ gondola i spacerówka to miejski wózek o nowoczesnym, ale jednocześnie sportowym stylu wraz z gondolą przeznaczony dla dzieci od urodzenia. Wózek ma bezobsługowe tylne koła, a przednie małe obrotowe, dzięki czemu wózek jest dobrze amortyzowany i zwrotny.

  • Wyczyść
Brak w magazynie
2,799.00  z VAT

Tutis Viva Life Limited Collection. W skład zestawu wchodzi, spacerówka, gondola o super właściwościach termicznych i rewelacyjnej lekkości. Model Tutis Viva Life charakteryzuje się niezwykła zwrotnością i lekkością. Limitowana kolekcja przeznaczona dla osób lubiących się wyróżnić.

3,499.00  z VAT

Najnowsza kolekcja wózków Tutis Uno+. Model Uno+ Leather już sama nazwa wskazuje że produkt jest wykonany z eco-skóry. w skład zestawu wchodzi: ultralekka gondola opracowana przez firmę Tutis oraz spacerówka.  Model Uno+ charakteryzuje się niezwykła zwrotnością i lekkością.

  • Wyczyść
Brak w magazynie
2,999.00  z VAT

Tutis Viva Life wózek głęboko-spacerowy, nowy wózek Viva Life to wygoda i przygoda w prawdziwym stylu!, Dzięki specjalnej mieszance wykorzystanych w procesie produkcji materiałów, gondole wózków Tutis wyróżniają się ultralekkością - waga jednej to tylko 2,9 kg.

Skip to content