Smily Play

Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

W roku 2004, odpowiadając na potrzeby rodziców, stworzyliśmy zabawki Smily Play. Naszymi priorytetami stały się: bezpieczeństwo, funkcjonalność, ciekawy design. Dbamy o to, żeby zabawki miały funkcje edukacyjne i służyły rozwojowi dzieci.
Produkty Smily Play spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa (CE) i zostały poddane odpowiednim procedurom oceny zgodności z dyrektywami dotyczącymi wyrobu (EN 71).
Nasze zabawki mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin. Dlatego projektowanie zabawek rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym przedziale wiekowym. Przy projektowaniu naszych zabawek stawiamy na kreatywność. nowatorskie koncepcje doskonalą zmysły, rozwijają motorykę ciała, ćwiczą spostrzegawczość. Nasze produkty stymulują kreatywne myślenie, rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dbałość o szczegóły zachęca do interakcji oraz pozwala dzieciom zdobywać nowe umiejętności. A wszystko to dzieje się podczas świetnej zabawy! Wszystkie nasze zabawki mają przyjemne, żywe kolory, interesujące kształty oraz ciekawe funkcje angażujące wyobraźnię dziecka.

127.00  z VAT

Edukacyjna mówiąca kolorowa kostka wykonana z wysokiej jakości plastiku. Każda strona kostki oferuje naukę kolorów, rozwój zmysłów wzroku, słuchu i dotyku. Każda strona kostki oferuje naukę kolorów, rozwój zmysłów wzroku, słuchu i dotyku.

25.00  z VAT

Grzechotka jest lekka, maluszek łatwo utrzyma ją w rączkach. Grzechocząca kula, która znajduje się wewnątrz piłki sprawi, że dziecko szybko się nie znudzi.

59.00  z VAT

Smily Play Smartfon Smily 0740

219.99  z VAT

To edukacyjna zabawka, która mówi po polsku i po angielsku. Laptop jest interaktywną zabawką wspomagającą rozwój intelektualny malucha.

169.99  z VAT

Chodzik rośnij ze mną przeznaczony dla najmłodszych dzieci, uczy je chodzenia. Jest stabilny i solidnie wykonany dzięki czemu zabawa naszej pociechy jest całkowicie bezpieczna.

59.99  z VAT

Smily Play Magiczny podwieczorek. Dzieci uwielbiają zabawę w dom i odtwarzanie ról.

35.00  z VAT

Zabawka rozwija umiejętności fizyczne dziecka oraz motywuje do ruchu przy czym dostarcza wiele frajdy podczas zabawy.

139.00  z VAT

Smily Play Nagrywająca mata do tańczenia 2507

69.00  z VAT

Pierwsze proste puzzle dla Twojego maluszka.

31.00  z VAT

Ciasteczkowa Piramidka pomaga rozwijać umiejętności poznawcze - rozwija samodzielne myślenie oraz wspomaga rozwój fizyczny – rozwijając małą motorykę i rozwój społeczny – rozwijając kreatywność.

59.99  z VAT

Miękka zabawka wykonana z kolorowych tkanin o różnych wzorach i fakturach.

35.00  z VAT

Smily Play Cymbałki drewniane 7641. Pierwsze cymbałki dla malucha. Wykonane z drewna.