Wyświetlanie 1–12 z 43 wyników

Od 60 l

30.00  z VAT

Smoczek NUK Space zalecany podczas snu i w trakcie dnia pomagający uspokoić maluszka - brak uchwytu zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku. Otwory wentylacyjne w tarczce bardzo pozytywnie wpływają na skórę niemowlęcia.

  • Wyczyść

Laktatory i pojemniki do pokarmu

Nuk

NUK laktator JOLIE

99.00  z VAT

Karmienie piersią jest zdecydowanie najlepsze dla dziecka. Ale czasami może nie być możliwe. Jeżeli tak jest w Twoim przypadku, laktatory NUK mogą okazać się pomocne. Odciąganie pokarmu nie tylko stymuluje dalszą produkcję pokarmu, lecz także umożliwia gromadzenie mleka na później.

39.00  z VAT

Nuk kubek FIRST CHOICE Myszka Miki ustnik silikonowy. Ułatwia płynne przejście od karmienia piersią lub butelką do samodzielnego picia przez dziecko. Posiada ustnik silikonowy "niekapek".

33.00  z VAT

ułatwia naukę samodzielnego picia miękki ustnik "niekapek" z silikonu butelka wykonana z polipropylenu (PP) dla dzieci od 6 do 18 miesięcy pojemność 150 ml

  • Wyczyść
22.00  z VAT

Zupki z marchewką, mleko, które się ulało, przeciekająca pieluszka – teraz nie musisz się już tym martwić. Płyn NUK do usuwania plam jest szczególnie skuteczny w usuwaniu typowych dla niemowląt plam i nie zawiera aktywnych chemicznych składników. W celu u

Brak w magazynie
22.00  z VAT

NUK opracował specjalny płyn higieniczny do zabawek i powierzchni do łatwego czyszczenia otoczenia dziecka. Produkt ten umożliwia czyszczenie zabawek i innych przedmiotów, które dziecko może włożyć do buzi. Płyn higieniczny NUK sprawia, że przedmioty w otoczeniu dziecka są czyste i bezpieczne, a przy tym jest przyjazny dla środowiska i całkowicie nieszkodliwy dla dziecka.

Butelki, kubki, bidony

Nuk

Nuk butelka Nature Sense 260ml

38.00  z VAT

Nuk butelka Nature Sense 260ml z tworzywa (PP), ze smoczkiem silikonowym M przeznaczonym do mleka modyfikowanego.

  • Wyczyść

Butelki, kubki, bidony

Nuk

Nuk butelka Nature Sense 150ml

36.00  z VAT

Najlepsza butelka marki NUK! Nuk butelka Nature Sense 150ml z tworzywa (PP), ze smoczkiem silikonowym S przeznaczonym do płynów.

  • Wyczyść

Butelki, kubki, bidony

Nuk

NUK kubek Action Cup 230ml

35.00  z VAT

Kubek "niekapek" NUK Action Cup 230 ml, miękka silikonowa słomka, szczelny, dla dzieci od 12 miesięcy, nie zawiera BPA

  • Wyczyść
22.00  z VAT

przeznaczona specjalnie do czyszczenia butelek i smoczków do karmienia z wbudowaną szczoteczką do smoczków, którą wkłada się bezpośrednio do rączki od szczotki do butelek bardzo elastyczna główka umożliwia dokładne czyszczenie otwór w rączce zapewnia przepływ powietrza i sprawia, że szczoteczka do smoczków szybciej schnie specjalny uchwyt umożliwia zawieszanie szczotki dostępna w 2 kolorach

86.00  z VAT

praktyczny i wygodny sposób suszenia butelek i akcesoriów dziecięcych po myciu lub sterylizacji oszczędność miejsca i higiena umożliwia jednoczesne suszenie do sześciu butelek i akcesoriów nowoczesne wzornictwo łatwa do złożenia i czyszczenia, można ją myć w zmywarce

-9%

Podgrzewacze i termoopakowania

Nuk

NUK Podgrzewacz pokarmu Thermo 3 w 1

99.00  z VAT

3 w 1: rozmrażanie, podgrzewanie butelki lub słoiczka, utrzymywanie ciepła delikatne podgrzewanie poprzez zanurzenie w kąpieli wodnej (w ciągu ok. 8 minut) automatyczna regulacja temperatury (termostat) prosty w użyciu i łatwy do czyszczenia kompaktowy i lekki. Opakowanie nie zawiera butelek.

Skip to content