Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników

Oferujemy wyjątkowe produkty dla niemowląt i dzieci, które wspierają zdrowy rozwój i ułatwiają codzienne obowiązki rodzicom. Firma, NUK, istnieje od 60 lat i jest znana z tworzenia produktów "naturalnych i anatomicznych" – to właśnie te cechy definiują markę.

Produkty NUK nie bez powodu znajdują się w ofercie naszego sklepu. Oto kilka najważniejszy powodów charakteryzujących NUK.

1. Smoczki i smoczki uspokajające: Nasze smoczki posiadają anatomiczny kształt, który wspiera prawidłowy rozwój szczęki i podniebienia. Specjalny kształt smoczka przypomina kształt piersi matki podczas karmienia piersią, co może być korzystne dla niemowląt.

2. Współpraca z ekspertami: Jesteśmy dumni z naszej współpracy z ekspertami, takimi jak położne i dietetycy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu doskonalimy nasze produkty, aby sprostać potrzebom dzieci i rodziców.

3. Kontrola jakości: Bezpieczeństwo naszych produktów jest naszym priorytetem. Wszystkie nasze produkty podlegają rygorystycznym wymaganiom i kontrolom jakościowym – od surowców po opakowanie.

4. Szeroki wybór produktów: Nasza oferta obejmuje smoczki, butelki, kubki, akcesoria do karmienia, artykuły do przygotowywania jedzenia, artykuły do higieny i pielęgnacji oraz środki czystości. Nasze produkty są zaprojektowane w sposób modułowy, aby idealnie dostosować się do różnych etapów rozwoju dziecka, od urodzenia aż do etapu przedszkolnego.

5. Uznane na rynku: Produkty NUK zdobyły uznanie i wiele nagród zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, co świadczy o ich jakości i zaufaniu klientów.

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem, który dba o zdrowy rozwój swojego dziecka, możesz zaufać naszej marce. Nasze produkty są dostępne w ponad 100 krajach, a nasze doświadczenie i wiedza są nieocenione. Wybierając NUK, wybierasz najlepsze dla swojego dziecka.

Od 60 lat NUK tworzy doskonałej jakości produkty dla niemowląt oraz dzieci, które wspierają zdrowy rozwój, a także ułatwiają rodzicom codzienne obowiązki. Doskonaląc swoje produkty stale współpracuje z ekspertami z wielu dziecin: położnymi, dietetykami a szczególnie rodzicami.

Słowo NUK jest niemieckim skrótem od „naturlich und kiefergerecht” (naturalny i anatomiczny). Wszystkie smoczki do butelek i smoczki uspokajające NUK posiadają anatomiczny kształt, który wspiera prawidłowy rozwój szczęki i podniebienia. Specjalny kształt smoczka przypomina kształt piersi matki podczas karmienia piersią.

Wszystkie produkty podlegają ścisłym wymogom i kontrolom jakościowym, aby zapewnić bezpieczeństwo od samego początku. Począwszy od tego skąd pochodzą surowce, aż po opakowanie. Wszystkie butelki z tworzywa, smoczki uspokajające i smoczki do butelek produkowane są w fabryce w Zeven, w północnych Niemczech. Maszyny i kamery nadzorują każdy etap procesu produkcji. Produkty uzyskały uznanie oraz wiele nagród i wyróżnień w Polsce i na świecie.

Firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór smoczków, butelek, kubków, akcesoriów do karmienia, artykułów do przygotowywania jedzenia, do higieny i pielęgnacji, a także środki czystości. Wszystkie produkty NUK zaprojektowane w sposób modułowy i są idealnie dostosowane do różnych etapów rozwoju dziecka - od urodzenia aż do etapu przedszkolnego.
Matki w ponad 100 krajach zaufały wyjątkowej wiedzy oraz doświadczeniu marki NUK.

Butelki, kubki, bidony

Nuk

Nuk kubek Active Cup 300ml

25.99  z VAT

Nuk kubek Active Cup 300ml. Dla aktywnych maluchów o dużym pragnieniu. Im większe i bardziej aktywne jest dziecko, tym większe jego zapotrzebowanie na płyny. NUK Active Cup to doskonały towarzysz Twojego dziecka na spacerze.

  • Clear
46.00  z VAT

NUK kubek Sports Cup 450ml Myszka Miki.

  • Clear
49.00 

Najlepsza szklana butelka antykolkowa marki NUK! Nuk butelka Nature Sense 120ml szklana, ze smoczkiem silikonowym S (0-6 m) przeznaczonym do mleka, płynów. Szklana butelka antykolkowa NUK Nature Sense – Tak blisko piersi mamy, jak nigdy dotąd! •  udane karmienie Maluszka •  optymalne łączenie karmienia piersią i butelką •  naturalne odczucie podczas ssania •  naturalny wypływ [...]

  • Clear
39.00  z VAT

Nuk szczotka i grzebyk do czesania niemowląt. Szczotka z naturalnego miękkiego włosia.

  • Clear
22.50  z VAT

Nuk pierwsza szczoteczka do zębów z zaokrągloną główką oraz miękkim włóknem. Posiada dodatkowo pierścień zabezpieczający. Przeznaczona dla dzieci od 12 do 36 miesięcy.

-12%
Original price was: 34.00 zł.Current price is: 29.99 zł. z VAT

Nuk zestaw szczoteczek edukacyjnych z pierścieniem zabezpieczającym. Nadają się dla dzieci od 6 - 15 miesiąca.

-20%
Original price was: 41.00 zł.Current price is: 32.99 zł. z VAT

Szczotka do czesania niemowląt z naturalnego włosia.

  • Clear
-6%
Original price was: 32.00 zł.Current price is: 29.99 zł. z VAT

Specjalny płyn do mycia butelek i smoczków dla niemowląt. Ulepszona formuła! Usuwa nawet uporczywe osady powstałe z mleka oraz pokarmu dla niemowląt. Płyn spłukuje się bez pozostawiania osadów.

25.00  z VAT

Bezpieczne, praktyczne nożyczki o zaokrąglonych krawędziach umożliwiają sprawne obcięcie dziecięcych paznokci.

  • Clear
49.00  z VAT

Nuk kubek FIRST CHOICE Myszka Miki ustnik silikonowy. Ułatwia płynne przejście od karmienia piersią lub butelką do samodzielnego picia przez dziecko. Posiada ustnik silikonowy "niekapek".

  • Clear
42.99  z VAT

Butelka NUK First Choice + ze wskaźnikiem temperatury 300ml, silikon, odpowiednia dla prawidłowego zgryzu i dla szczęki, smoczek 6-18 miesięcy o przepływie Flow Control (Y)

  • Clear
39.00  z VAT

NUK Magic Cup 230 ml, nowy rodzaj ustnika "niekapka" z silikonowa uszczelką, dla dzieci od 8 miesięcy, wykonany z polipropylenu (PP)

  • Clear