Multigra

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Multigra to Polski producent gier nie tylko dla najmłodszych dzieci.
Multigra dostarcza dzieciom gry i zabawki, które nie tylko zapewniają im mnóstwo świetnej zabawy, ale także dbają o ich prawidłowy rozwój.
Nasze produkty tworzone są we współpracy ze specjalistami, dzięki czemu skutecznie rozwijają kluczowe umiejętności maluchów, przedszkolaków, jak i starszych dzieci.
Wśród naszych propozycji nie brakuje fantastycznych, wciągających gier, intrygujących łamigłówek, kreatywnych i artystycznych zabawek, które wyzwalają najgłębsze pokłady wyobraźni.

14.00  z VAT

Imitacja polskich pieniędzy w bilonie i w banknotach. Produkt nadaje się doskonale do zabawy i może być wykorzystany jako atrakcyjny rekwizyt różnego rodzaju gier oraz pomoc dydaktyczna.

47.00  z VAT

Witaj w świecie “SUKCESU PO POLSKU”! Zostań inwestorem i zasiądź do gry planszowej, w której przekonasz się, czy masz żyłkę biznesową. Dokonuj zakupów działek miejskich, bierz udział w inwestycjach i rozwijaj zakupione posesje. Obierz własną strategię: graj impulsywnie lub ostrożnie i planowo. Gra jest świetną rozrywką dla osób w każdym wieku. Zaznajamia graczy z polskimi [...]