Invictus

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Historia Invictus jest jednym z tych elementów, które w znacznym stopniu przyczynią się do twojego szczęścia we wczesnym okresie macierzyństwa.
Na początku był tylko krótki szkic, kruchy szkic pomysłu, w który
zainwestowano ogromną pracę, aby uzyskać efekt zmieniający zasady gry, który na nowo definiuje cały rynek wózków dziecięcych.
Najdoskonalszy dobór materiałów i tkanin zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo.
Z drugiej strony zaawansowana technologicznie, ultralekka rama z włókna węglowego to doskonałe rozwiązanie dla wymagających rodziców.
Myślenie holistyczne ma również swój efekt w czystej w swojej funkcji, super lekkiej i wygodnej gondoli.
Invictus to coś więcej niż produkt. To wyjątkowa historia, która na samym początku zaczęła się od prostego szkicu
i przekształciła się w niezapomniane przeżycie. Każda część została zaprojektowana tak, aby pobudzać zmysły naszych klientów.

2,599.00  z VAT

Invictus 2.0 to najnowocześniejszy i niespotykany model wózka. Wózek INVICTUS 2.0 JEANS został zaprojektowany dla najbardziej wymagającego klienta. Każdy element wózka będzie konfigurowany wg gustu i upodobań. Kolory ram i kolory gondol oraz każdy element są dobrane tak aby idealnie tworzyły ponadczasowy wózek i przy okazji spełniały wszystkie najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów.

  • Clear
2,499.00  z VAT

Wózek Invictus 2.0 to najnowocześniejszy i niespotykany model wózka. Wózek INVICTUS 2.0 został zaprojektowany dla najbardziej wymagającego klienta. Każdy element wózka będzie konfigurowany wg gustu i upodobań. Kolory ram i kolory gondol oraz każdy element są dobrane tak aby idealnie tworzyły ponadczasowy wózek i przy okazji spełniały wszystkie najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów.

  • Clear