Euro-Cart

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

1,399.00 1,898.00  z VAT

Wózek dziecięcy CROX marki EURO-CART to produkt skrojony na miarę potrzeb. Można go kupić jako sam wózek spacerowy z przepinanym siedziskiem (możliwość montażu zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy) lub dokupić gondolę, tworząc w ten sposób zestaw 2w1.

  • Clear
899.00  z VAT

Przedstawiamy najnowszą wersję niezwykle popularnego wózka spacerowego VOLT Black Edition marki EURO-CART. Kolekcja Black Edition, jak sama nazwa wskazuje, posiada czarne matowe stelaże, które w połączeniu z gładkimi modnymi kolorami tapicerek, doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Czarny stelaż w połączeniu z czarnym koszykiem doskonale sprawdzi się również w okresie jesienno zimowym. Myślisz, że biała [...]

  • Clear
879.00  z VAT

Euro-Cart VOLT PRO to najnowocześniejszy wózek spacerowy. Zwinny, funkcjonalny i niezwykle mały po złożeniu. To wszystko w połączeniu z dobrym stylem daje Ci idealny wózek spacerowy.

  • Clear
899.00  z VAT

Wózek spacerowy FLEX w wersji Black Edition marki EURO CART jest najnowszą wersją tego niezwykle popularnego modelu. Modne kolory tapicerek zostały połączone z praktycznym czarnym stelażem, dzięki czemu FLEX doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. FLEX jest „większym bratem” niezwykle popularnego modelu VOLT PRO. Jest jednak wózkiem większym z dużym siedziskiem, które z pewnością wystarczy [...]

  • Clear
749.00  z VAT

Euro Cart FLEX spacerówka to nowość na rynku. Wózek spacerowy FLEX certyfikowany dla dzieci do 22 kg. FLEX posiada większe koła, szersze siedzisko, większy kosz na zakupy oraz regulację wysokości rączki co czyni go idealnym wózkiem spacerowym na każdą okazję.

  • Clear
189.00  z VAT

Euro-Cart śpiworek do wózka. Wnętrze w całości wykonane z ciepłego polaru. Otwory na pasy dostosowane do wszystkich modeli wózków zarówno dla dzieci w wieku od 0 jak i od 6 miesięcy. Możliwość demontażu przedniej części śpiwora. Regulacja górnej części śpiwora za pomocą ściągacza oraz suwaka.

  • Clear