Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

499.00  z VAT

EasyGo fotelik CAMO służy do przewozu dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Nowoczesna stylistyka oraz najwyższej jakości materiały użyte do budowy fotelika to nie jedyne jego zalety. System mocowania Isofix. Uchwyt na kubek.

  • Clear
1,499.00  z VAT

EasyGo OPTIMO AIR spacerówka. Teraz pojawił się w wersji na kołach pompowanych. Wygodna konstrukcja wózka spacerowego, którą można złożyć do transportu na płasko z zamontowanym siedziskiem spacerowym. EasyGo OPTIMO AIR umożliwia zamontowanie siedziska spacerowego w dwóch kierunkach (przodem lub tyłem do kierunku jazdy).

  • Clear
-18%
899.00  z VAT

EasyGo QUANTUM najnowocześniejszy wózek spacerowy do 22kg. Zwinny, funkcjonalny i niezwykle mały po złożeniu. To wszystko w połączeniu z dobrym stylem daje Ci idealny wózek spacerowy.

  • Clear
1,699.00 2,117.00  z VAT

EasyGO Domino spacerówka z opcją gondoli. Bardzo wygodny, zwrotny wózek bliźniaczy. Rozkładane oparcia do spania, pokrowce na nogi oraz folia to wszystko znajduje się w komplecie. Wózek składa się na płasko i waży 12,5kg. Producent do tej spacerówki przewidział "miękkie" gondole co sprawi że wózek może będzie nadawał się jako bliźniak głęboki, spacerówka rok po roku i oczywiście jako spacerówka dla bliźniaków.

  • Clear
69.00  z VAT

Parasolka przeciwsłoneczna z możliwością regulacji kąta nachylenia. Dostępna w dwóch kolorach grey fox i carbon (szara i czarna).

  • Clear
Skip to content