Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Diono to firma założona na Północno-­Zachodnim Wybrzeżu Ameryki Północnej, która produkuje wózki oraz foteliki samochodowe dla dzieci. Najważniejsze w pracy projektantów i konstruktorów marki Diono jest bezpieczeństwo i najwyższy komfort przewożenia dzieci. Tworzą innowacyjne i przemyślane rozwiązania, mające na celu ułatwienie użytkowania swoich produktów zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. Wiodącym modelem fotelików oferowanych przez firmę Diono jest model Monterey 2 CXT Fix - fotelik dla dzieci o wadze 15-36kg, montowany przodem do kierunku jazdy, posiadający wzmocnione osłony boczne oraz dwa uchwyty na kubki.

1,099.00  z VAT

Diono wózek spacerowy FLEXA LIMITED typu parasolka. Najbardziej zaawansowany technologicznie wózek typu parasolka na rynku. Poszukujesz wózka, który zawsze będzie pod ręką kiedy będziesz go potrzebował? Jednocześnie chcesz go bezproblematycznie schować, kiedy akurat nie będzie potrzebny? Wózek Flexa jest więc idealny dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Przeznaczony dla dzieci do 22,7 kg!

-12%
Original price was: 849.00 zł.Current price is: 749.00 zł. z VAT

Diono fotelik MONTEREY 4 DXT 15-36kg. DIONO Monterey 4 DXT fix to obszerny fotelik z wysokim oparciem i 11-stopniową regulacją wysokości zagłówka, przeznaczony dla dzieci od 15 do 54 kg! Wysokość zagłówka oraz szerokość oparcia mogą zostać indywidualnie dopasowane do wzrostu i szerokości ramion dziecka dopóki nie skończy 12 lat.

  • Clear