Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Dwóch

-4%
2,430.00  z VAT

Wersja Premium wielofunkcyjnego wózka Fado — budka oraz przykrycie na nóżki w gondoli i spacerówce wykonane są z ekoskóry. Jej właściwości sprawiają, że jest trwała, łatwa do czyszczenia i odporna na warunki atmosferyczne, a zarazem całkowicie bezpieczna dla dziecka. Wnętrze wózka stanowi przyjazna dla dziecka miękka tkanina. Fado FX to wózek wielofunkcyjny, który charakteryzuje się niską wagą - tylko 12,6 kg w wersji z gondolą.Produkt na zamówienie. Dostawa do klienta od 3 do 14 dni roboczych.

  • Wyczyść
1,250.00  z VAT

Bardzo nowoczesny i wygodny fotel w używaniu przez rodziców, zapewniający wygodę również dziecku. Coletto Sintra spełnia najnowsze normy (i-Size), która gwarantuje maksimum bezpieczeństwa dla dzieci od narodzin (40 cm) do 4 lat (105 cm). Możliwość obrotu fotelika wokół własnej osi pozwala na wygodne wyjęcie dziecka oraz zmianę ustawienia względem kierunku jazdy bez konieczności demontażu. Ważną zaletą fotelika samochodowego Sintry I-size jest przedłużona jazda tyłem do kierunku jazdy, ponieważ siedzisko odsunięte jest od ramy antyrotacyjnej. Dzięki temu dziecko ma dużo miejsca na nóżki dziecka.

-4%

Wielofunkcyjne

Coletto

Coletto Fado 2w1

2,330.00  z VAT

Wózek wielofunkcyjny, który charakteryzuje się niską wagą - tylko 11,7 kg w wersji z gondolą. Dodatkowo gondola posiada rozbudowany system wentylacji, dzięki któremu idealnie dopasujesz dopływ świeżego powietrza dla swojego maluszka. Regulowana rączka pozwoli dopasować wysokość do wzrostu rodzica. Co ważne, można wybrać koła pompowane lub bezobsługowe koła żelowe, które zachowują się jak koła pompowane, ale bez ryzyka przebicia.

  • Wyczyść
614.00  z VAT

Coletto Cascade isofix to bezpieczny i wygodny fotelik przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia do 12 lat (0-36kg). Ustawiany jest tyłem do kierunku jazdy od 0-18 kg, zaś ustawienie przodem jest dostępne dla grupy wagowej 9-36 kg.

Brak w magazynie
1,995.00 2,234.84  z VAT

Coletto VERONA ECO wózek głęboko-spacerowy.

  • Wyczyść
Brak w magazynie
1,995.00 2,234.84  z VAT

Wózek uniwersalny głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Materiały żakardowe.

  • Wyczyść
Brak w magazynie
1,995.00 2,234.84  z VAT

Wózek uniwersalny głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Materiały żakardowe.

  • Wyczyść
-15%
1,699.00 1,995.00  z VAT

Coletto MODENA Wózek głęboko - spacerowy. Najnowszy wózek w naszej kolekcji urzeka elegancją i prostotą. Stylowe kombinacje kolorystyczne połączone z prostą linią gondoli i wersji spacerowej przywodzą na myśl najnowsze trendy w modzie i designie. Ciekawe skórzane dodatki i odblaskowe koła pompowane bądź żelowe sprawiają, że wózek ten jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Szlachetne materiały z nowych kolekcji i sprawdzona, solidna konstrukcja to połączenie, które zachwyci nawet najbardziej wymagających rodziców. Modena - zachwycający minimalizm.