Britax Romer

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

W

New
1,979.00 2,349.00  z VAT

Fotelik Britax Dualfix M I-Size stworzono dla dzieci wzroście od 61 do 105 cm. Można używać go przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, dzięki funkcji obrotu o 360 stopni. Fotelik umożliwia łatwe posadzenie oraz zapięcie dziecka, po wykonaniu obrotu o 90 stopni w stronę otwartych drzwi. Wybierz fotelik Britax DUALFIX M i-SIZE, łączący dobry wygląd, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Potwierdzeniem jakości modelu DUALFIX M i-SIZE jest wynik oceny testu ADAC

  • Wyczyść
1,189.00  z VAT

Britax Romer ADVANSAFIX M i-SIZE został zaprojektowany by chronić dzieci od 15 miesiąca, aż do 12 roku życia. ADVANSAFIX M i-SIZE zgodny z normą i-Size, zapewnia bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać oraz maksimum elastyczności. Fotelik można zmienić, z wersji z wbudowanymi pasami bezpieczeństwa dla maluchów, w fotelik z wysokim oparciem dla starszaków w kilku prostych krokach. Dzieci mogą korzystać z 5-punktowych pasów bezpieczeństwa dopóki nie osiągną wagi 21 kg.

  • Wyczyść
759.00  z VAT

Elastyczny i bezpieczny Britax Romer KIDFIX 2S Nagradzana linia Britax Romer KIDFIX 2S, właśnie zyskała sprytne rozszerzenie - fotelik 2 w 1 Britax Romer KIDFIX 2S dla dzieci w wieku od 3.5 do 12 lat. Dzięki oparciu w kształcie litery V z regulowanym SICT, fotelik nie tylko zapewnia więcej miejsca, by Twoje dziecko mogło rosnąć ale także daje wyjątkową ochronę przed uderzeniem z boku. Polecamy używanie fotelika z wysokim oparciem tak długo, jak to tylko możliwe. W KIDFIX 2S możesz jednak usunąć oparcie, kiedy dziecko osiągnie wzrost 135 cm dla większej elastyczności. SecureGuard i zaczep na pasy zapewnia optymalne ułożenie pasów bezpieczeństwa podczas używania w wariancie siedziska bez oparcia.

  • Wyczyść
1,299.00  z VAT

Spacerówka Britax Romer B-AGILE R to lekki i praktyczny wózek spacerowy. Nowa wersja kolorystyczna która pojawiła się w tym roku na tym modelu zapewne przypadnie do gustu. Kolory wpisują się do obecnych trendów. Britax Romer B-AGILE R otrzymało nie tylko nowe kolory ale również nowe koła. Pałąk i rączka w skórzanym stylu to praktyczność i elegancja. Zaletą jest również siedzisko z pozycja leżącą oraz rewelacyjny system składania.

  • Wyczyść
1,099.00  z VAT

Britax Romer B-AGILE M to lekki wózek z łatwym w obsłudze mechanizmem składania przy użyciu jednej ręki, które skutecznie ułatwia Ci życie. Britax Romer B-AGILE M wózek spacerowy do 22kg wagi dziecka.

  • Wyczyść
599.00  z VAT

Zaprojektowany by rosnąć wraz z Twoim dzieckiem, fotelik Britax Romer EVOLVA 1-2-3 jest odpowiedni dla wagi od 9 kg do 36 kg. Jego 5-punktowa uprzęż, nakładki naramienne i wysokie oparcie zapewniają maksymalną ochronę dla Twojego dziecka od wieku 9 miesięcy aż do 12 lat. Pasuje do większości samochodów i pozwala na korzystanie z pozycji odchylonej, dając dziecku jeszcze więcej wygody.

  • Wyczyść
849.00  z VAT

Elastyczny i bezpieczny Nagradzana linia KIDFIX 2S, właśnie zyskała sprytne rozszerzenie - fotelik 2 w 1 KIDFIX 2S dla dzieci w wieku od 3.5 do 12 lat. Dzięki oparciu w kształcie litery V z regulowanym SICT, fotelik nie tylko zapewnia więcej miejsca, by Twoje dziecko mogło rosnąć ale także daje wyjątkową ochronę przed uderzeniem z boku. Polecamy używanie fotelika z wysokim oparciem tak długo, jak to tylko możliwe. W KIDFIX 2S możesz jednak usunąć oparcie, kiedy dziecko osiągnie wzrost 135 cm dla większej elastyczności. SecureGuard i zaczep na pasy zapewnia optymalne ułożenie pasów bezpieczeństwa podczas używania w wariancie siedziska bez oparcia.