BabySafe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

BabySafe jest polską marką fotelików samochodowych, wózków i akcesoriów dla dzieci. Przyjaciel dziecka i rodziny – to motto, siła napędowa marki. A przyjaciel wiadomo rozumie potrzeby i emocje, pomaga, gdy tego potrzebujesz i daje poczucie bezpieczeństwa. Powiecie to tylko słowa, u nas to konkretne działania.
Po pierwsze pewność wyboru – wszystkie nasze foteliki objęte są 4-letnią gwarancją.
Po drugie - jeśli w okresie gwarancyjnym pojawi się konieczność wizyty fotelika w serwisie, na czas naprawy otrzymasz fotelik zastępczy.
Po trzecie – fotelik, który brał udział w wypadku lub kolizji wymieniamy na nowy. Bezpieczeństwo to zbyt poważna rzecz, aby iść ja jakiekolwiek kompromisy.
Po czwarte – wszystkie nasze świadczenia możesz odebrać bez wychodzenia z domu. Kontaktujesz się bezpośrednio z nami, a my załatwiamy wszelkie formalności oraz organizujemy operacje logistyczne.
Poczuj się wiec jak w gronie bliskich, bez obaw wybierz produkt dla sobie. Cokolwiek się stanie wiesz, że nie będziesz sam.

1,199.00  z VAT

BabySafe YORK I-Size. Fotelik BabySafe YORK I-Size 0-13 kg, bezpieczny, komfortowy, lekki i kompatybilny z najpopularniejszymi wózkami. Łatwy montaż za pomocą bazy ISOFIX. Doskonały wybór dla rodziców poszukujących jakościowych produktów w dobrej cenie.

  • Clear
79.00  z VAT

BabySafe Snap Soft ISOFIX. To zestaw umożliwiający montaż fotelików bez ISOFIX z grup I-II w systemie ISOFIX samochodu. Dzięki SNAP możesz dodatkowo zabezpieczyć swoje dziecko montując fotelik bezpośrednio do karoserii samochodu. Pas jest regulowany, max. długość 150cm. Posiada stalowe zapięcia ISOFIX.

649.00  z VAT

BabySafe YORK Fotelik 0-13 kg, bezpieczny, komfortowy, lekki i kompatybilny z najpopularniejszymi wózkami. Montaż za pomocą pasów bezpieczeństwa pojazdu. Doskonały wybór dla rodziców poszukujących jakościowych produktów w dobrej cenie.

  • Clear
699.00  z VAT

Fotelik samochodowy BabySafe Chart z homologacja I-Size, dla dzieci od 100 cm do 150 cm wzrostu (co zwykle odpowiada przedziałowi wiekowemu 3-12 lat). Posiada wiele funkcji podnoszących bezpieczeństwo oraz komfort podróży - 8 stopni regulacji wysokości zagłówka oraz szerokości oparcia, regulacja kąta pochylenia oparcia, mocowanie ISOFIX, system ochrony bocznej (SIP), oddychająca tapicerka, uchwyt na kubek z opcją mocowania po obu stronach fotelika

  • Clear

Rolety, zasłonki, lusterka

BabySafe

Ochraniacz pod fotelik samochodowy

109.00  z VAT

Ochraniacz pod fotelik samochodowy ochroni tapicerkę fotelu samochodowego przed zabrudzeniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Zwiększa bezpieczeństwo mocowania fotelika zwiększając jego stabilność. Ochraniacz pod fotelik: Chroni tapicerkę przez zabrudzeniem i uszkodzeniami. Jest wykonany z ultra wytrzymałego, wodoodpornego materiału. Zwiększa stabilność fotelika dzięki systemowi „Slide-Proof”. Można go łatwo i szybko zamontować w każdym aucie. Ze względu na podatność [...]

89.00  z VAT

Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży Zwiększa bezpieczeństwo dziecka oraz komfort podróży kobiet w ciąży. Idealny już od drugiego miesiąca ciąży. Dzięki adapterowi pas bezpieczeństwa pojazdu nie przechodzi przez ciążowy brzuszek i nie uciska dziecka. W razie kolizji minimalizuje ryzyko otarć brzucha czy też niebezpiecznego dla dziecka uciśnięcia przez pasy. Adapter ma trzy [...]

59.00  z VAT

Osłona przeciwsłoneczna pełnoszybowa Skutecznie chroni przed promieniami słonecznymi, Prosty montaż – bezpośrednio na ramkę szyby w drzwiach, Pozwala na zamykanie i otwieranie szyby bez demontażu osłonki, Zapobiega zbytniemu nagrzewaniu wnętrza pojazdu oraz pełni funkcję moskitiery, Poprawia komfort podróżowania, Uniwersalny rozmiar, W przypadku uszkodzenia szyby dodatkowa ochrona przed odpryskami szkła. W zestawie: dwie osłony o wymiarach [...]