Twistshake

Wszystkie produkty oferowane przez Twistshake są wolne od BPA. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i pragniemy zapewnić Twojemu maluchowi jak najlepszy start w życie.
Wykorzystywane przez nas surowce spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa dotyczące środków spożywczych, a specjalnie wyselekcjonowane przez nas materiały odznaczają się najwyższą jakością, co od razu zauważysz korzystając z naszych produktów. Przeprowadzamy regularne kontrole ich jakości we współpracy z najlepszymi laboratoriami badawczymi na świecie, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość i najwyższy stopień bezpieczeństwa.
Misją Twistshake jest tworzenie produktów, które są proste i bezpieczne w obsłudze, a zarazem zaprojektowane w atrakcyjny sposób. Wierzymy, że dobry design to wypadkowa funkcjonalności i estetyki dlatego nasi projektanci stale poszukują idealnych sposobów na połączenie użyteczności z przyjemnym dla oka wyglądem. Nasza firma była wielokrotnie nagradzana za design i funkcjonalność, co utwierdza nas w przekonaniu, że tworzymy bezpieczne, użyteczne, a zarazem atrakcyjne produkty. Każde dziecko jest wyjątkowe. Każdy maluch posiada inne potrzeby, które zmieniają się w mgnieniu oka wraz z jego wzrostem i rozwojem.
W Twistshake pragniemy zgłębić sekrety każdego etapu dorastania. Zależy nam na zapewnieniu dzieciom wsparcia w stawianiu czoła nowym wyzwaniom przy udziale naszej linii innowacyjnych i bezpiecznych produktów.
Sprzedaż artykułów dla małych dzieci wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty zgodne ze wszystkimi normami prawnymi, przechodzące regularne kontrole wewnętrzne oraz inspekcje jakości. To myśl, która towarzyszy nam nie tylko podczas procesu produkcyjnego, lecz także przy każdym innym aspekcie naszej działalności.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.