Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

13.00  z VAT

Skutecznie chroni wrażliwą skórę niemowląt przed podrażnieniami, otarciami i swędzeniem. Łagodzi występujące na skórze podrażnienia, utrzymując długotrwały efekt ukojenia. Produkt opracowano w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe oraz przebadano, tak aby wyeliminować ryzyko podrażnienia skóry. Dzięki temu jest szczególnie delikatny i wspomaga prawidłowy rozwój skóry. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby puder nie dostał się do ust i nosa dziecka

22.00  z VAT

Płyn do kąpieli z substancjami pochodzenia naturalnego. Łagodzi podrażnienia i wspomaga naturalne funkcje ochronne skóry.

13.00  z VAT

Oliwka pielęgnacyjna delikatnej pielęgnacji. Naturalnie łagodna, nie powoduje podrażnień.

6.50  z VAT

Delikatne mydełko dla niemowląt Baby Soap Bubchen łagodnie myje i chroni wrażliwą skórę dziecka. Wyciąg z rumianku łagodzi podrażnienia.

13.00  z VAT

Mleczko dla niemowląt do delikatnej pielęgnacji - naturalnie łagodne nie wywołujące podrażnienia skóry.

29.00  z VAT

Żel do mycia dla niemowląt z substancjami pochodzenia naturalnego. Łagodnie myje i pielęgnuje od stóp do głów. Żel do mycia dla niemowląt z proteinami pszenicy jest szczególnie łagodny i doskonale nadaje się do codziennego mycia wrażliwej skóry i delikatnych włosów. Łagodny jak mydełko dla niemowląt. Idealny także do mycia rąk.

Skip to content