Promocja

 50 na NINJAGO 1000x500px

GRAVITRAX - zestaw uzupełniający- pętla 275083GRAVITRAX - zestaw uzupełniający- pętla 275083GRAVITRAX - zestaw uzupełniający- pętla 275083

GRAVITRAX - zestaw uzupełniający- pętla 275083

ProducentRavensburger
Dostępnośc: 0 produktów
Kod produktu:7574
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 49,00 zł
Z GRAVITRAX poznasz świat grawitacji w zabawie! Tworząc pełne akcji systemy ścieżek z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to co robi twoja kulka.
Powiadom mnie!
24h.gif

GRAVITRAX - zestaw uzupełniający- pętla 275083

Z GRAVITRAX poznasz świat grawitacji w zabawie! Tworząc pełne akcji systemy ścieżek z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to co robi twoja kulka. Przedstawione zadania i plany budowy stanowią wskazówki dla poczatkujących, młodych konstruktorów, którzy wkrótce będą sami mogli tworzyć własne projekty torów. Celem jest dotarcie kulki do celu, pokonując po drodze stworzony system torów.

Rozpocznij swoją przygodę z Gravitrax od zestawu startowego, a dzięki pozostałym 6 zestawom uzupełniającym wzbogacisz swój system torów o nowe elementy.

Wystrzel swoją kulkę przez pętlę! Z pętlą możesz przewrócić swój świat do góry nogami. Połącz pętlę z zestawem startowym GraviTraxR, aby uzyskać jeszcze więcej akcji i emocji.

Możliwość zabawy tylko z zestawem startowym.

 

 

Działy sklepu

Porównaj produkty


Nie masz żadnych produktów do porównania.

logolego

Moja przechowalnia


Nie masz żadnych produktów w schowku.

Rzetelny regulamin

Zweryfikowany

 

Sklepolandia

 

Sklepy24