Szumiś Lena mechanizm czujnik snuSzumiś Lena mechanizm czujnik snuSzumiś Lena mechanizm czujnik snu

Szumiś Lena mechanizm czujnik snu

ProducentSzumisie
Dostępnośc:w magazynie 3 produktów
Kod produktu:4950
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 199,00 zł
Szumiś Lena szary mechanizm czujnik snu. Szumiś Lena to nasza szumisiowa Mamaz z rodzinki Słodziakow. Lena wspiera Rodziców przy usypianiu Maluszków. Dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.
Szumiś Lena szary mechanizm czujnik snu
 
Szumiś Lena to nasza szumisiowa Mamaz z rodzinki Słodziakow. Lena wspiera Rodziców przy usypianiu Maluszków. Dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.
Jest też doskonałą przytulanką do snu. W czasie drzemek Maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia. Sprawdzi się też podczas zabawy, wycieczek i na spacerze
ZOBACZ CO POTRAFI MIŚ SZUMIŚ:
CZUJNIK SNU - po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Miś Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk. Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.
SYSTEM NON-STOP - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby Maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.
ŁATWOŚĆ OBSŁUGI: Szumiące serce Szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.
BEZPIECZEŃSTWO: Szumisie są bezpieczna dla dzieci już od pierwszych dni życia. Szumiś uszyty jest z atestowanych materiałów. Kieszonka z szumiącym sercem znajduje się w brzuszku misia (zapięcie z tyłu maskotki) i zapinana jest na bezpieczny suwak.
Po wyjęciu szumiącego serca, Szumisia można prać w pralce.
Szumisie to w całości polski producent, z polskimi założycielami, pracownikami i pomysłodawcami. Wszystkie Szumisie od początku do końca wytwarzane są w zakładach zlokalizowanych w Polsce!
Szumiś ma wymiary 13 x 31 cm.

UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Działy sklepu

Porównaj produkty


Nie masz żadnych produktów do porównania.

logolego

Moja przechowalnia


Nie masz żadnych produktów w schowku.

Rzetelny regulamin

Zweryfikowany

 

Sklepolandia

 

Sklepy24