Dacron 95 komplet całorocznyDacron 95 komplet całorocznyDacron 95 komplet całoroczny

Dacron 95 komplet całoroczny kołdra i poduszka 100x135

ProducentPoldaun
Dostępnośc:w magazynie 5 produktów
Kod produktu:5498
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 85,00 zł
Uniwersalna kołdra do użytku całorocznego (wypełnienie 300 g/m2) w komplecie z płaską poduszką z przeszyciem zabezpieczającym przed przesuwaniem się wypełnienia.

Uniwersalna kołdra do użytku całorocznego (wypełnienie 300 g/m2) w komplecie z płaską poduszką z przeszyciem zabezpieczającym przed przesuwaniem się wypełnienia.

Dzięki zastosowaniu w procesie produkcyjnym innowacyjnej technologii wzmacniania struktury włókna, kołderki i poduszeczki DACRON® 95°C charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz odpornością na działanie wysokich temperatur. Zastosowanie poliestrowego wypełnienia Dacron® 95° umożliwia pranie produktów w temperaturze 95°C oraz suszenie mechaniczne bez naruszania struktury włókien. Dzięki temu produkty, mimo częstego prania w bardzo wysokiej temperaturze, zachowują swoją miękkość i puszystość oraz kształt przez długi okres użytkowania.

- Temperatura prania 95°C dla spełnienia najwyższych wymagań higienicznych
- Wyjątkowa trwałość wynikająca ze specjalnie wzmocnionej struktury włókien wypełnienia
- Produkt certyfikowany wg Oeko-Tex Standard 100 kl.I – bezpieczne dla niemowląt i dzieci do lat 3

PRANIE MECHANICZNE - Ten produkt można prać w pralce automatycznej w temperaturze 95°C używając 1/3 normalnej ilości środka piorącego oraz suszyć mechanicznie.

ODPOWIEDNIE PODPARCIE - Tysiące kłębuszków wypełniających poduszki z włókna Dacron® 95°C doskonale układają się wokół głowy i szyi, dostosowując się do ruchów śpiącego i gwarantując prawidłowe oparcie przez całą noc.

PRZYWRACANIE PUSZYSTOŚCI - Wypełnienie poduszek Dacron® 95°C, to włókno zwinięte w drobne, miękkie kłębuszki, które podobnie jak puch, można łatwo roztrzepać, co zapewnia utrzymanie pierwotnego kształtu i objętości poduszki.

RÓWNOMIERNE CIEPŁO - Wypełnienie kołdry wykonano zgodnie ze ścisłymi normami izolacji cieplnej; zapewnia to równomierne ogrzanie ciała, redukujące różnice temperatur oraz zimne strefy.

TRWAŁOŚĆ - Włókna poliestrowe wytworzone przy użyciu zaawansowanej technologii zapewniają długotrwałe zachowanie pierwotnego wyglądu kołder i poduszek.

JAKOŚĆ - Każdy wyrób wypełniony włóknem Dacron® jest oznaczony markową etykietą z numerem. Ten niepowtarzalny numer stanowi poświadczenie, że wyrób został wyprodukowany na licencji oraz że spełnia on wymogi ścisłych norm jakości Dacron®.

Tkanina pokryciowa

Francuski polycotton  - połączenie włókien bawełnianych i poliestrowych sprawia, że tkanina jest miła i delikatna w dotyku a przy tym niezwykle trwała.

Wypełnienie kołder i poduszek

Dacron® 95°C – wysokiej jakości, specjalnie wzmocnione 1-kanałowe włókna poliestrowe, pozwalające na swobodną cyrkulację powietrza, a jednocześnie niezwykle odporne na zgniatanie i intensywne użytkowanie.

Działy sklepu

Porównaj produkty


Nie masz żadnych produktów do porównania.

logolego

Moja przechowalnia


Nie masz żadnych produktów w schowku.

Rzetelny regulamin

Zweryfikowany

 

Sklepolandia

 

Sklepy24