Promocja

LEGO FRIENDS 20 1000x1000

Ceba Baby przewijak PASTELCeba Baby przewijak PASTELCeba Baby przewijak PASTEL

Ceba Baby przewijak PASTEL

ProducentCeba Baby
Dostępnośc:w magazynie 10 produktów
Kod produktu:7516
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 48,00 zł
Ceba Baby przewijak PASTEL. Przewijak z linii Pastel Collection został wykonany z łatwo zmywalnej i nieprzemakalnej folii PCV. Jego wypełnienie to miękka i sprężysta gąbka poliuretanowa. Miękki przewijak profilowany umożliwia komfortowe przewijanie malucha na twardym podłożu, a półokrągły zagłówek zapobiega urazom główki.
Kolor

Nowa kolekcja firmy Ceba. Uwierz w PasteLOVE!

Przewijaki Ceba Baby pozwalają na wygodne i bezpieczne przewijanie dziecka. Wykonane z najwyższej jakości folii, zapewniają komfort podczas codziennej pielęgnacji, nie podrażniają skóry i są łatwe w utrzymaniu w czystości.
Przewijak z linii Pastel Collection został wykonany z łatwo zmywalnej i nieprzemakalnej folii PCV. Jego wypełnienie to miękka i sprężysta gąbka poliuretanowa. Miękki przewijak profilowany umożliwia komfortowe przewijanie malucha na twardym podłożu, a półokrągły zagłówek zapobiega urazom główki. Posiada wygodny uchwyt pozwalający na jego komfortowe użytkowanie. Występuje w czterech pastelowych kolorach: róż, niebieski, beż, szary. Wymiary produktu: 50 x 70 cm.

Działy sklepu

Porównaj produkty


Nie masz żadnych produktów do porównania.

logolego

Moja przechowalnia


Nie masz żadnych produktów w schowku.

Rzetelny regulamin

Zweryfikowany

 

Sklepolandia

 

Sklepy24