Promocja

LEGO FRIENDS 20 1000x1000

Ceba Baby przewijak CAROCeba Baby przewijak CAROCeba Baby przewijak CARO

Ceba Baby przewijak CARO

ProducentCeba Baby
Dostępnośc:w magazynie 10 produktów
Kod produktu:7515
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 55,00 zł
Przewijaki Ceba Baby pozwalają na wygodne i bezpieczne przewijanie dziecka. Wykonane z najwyższej jakości folii, zapewniają komfort podczas codziennej pielęgnacji, nie podrażniają skóry i są łatwe w utrzymaniu w czystości.
Kolor

Przewijaki Ceba Baby pozwalają na wygodne i bezpieczne przewijanie dziecka. Wykonane z najwyższej jakości folii, zapewniają komfort podczas codziennej pielęgnacji, nie podrażniają skóry i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Kolekcja Caro to przykład, że dziecięce przedmioty użytkowe mogą stanowić ciekawe uzupełnienie aranżacji wnętrza. Nadstawka krótka to przewijak z twardym spodem, przeznaczony do łóżeczek o szerokości 60 cm. Obicie wykonane z najwyższej jakości atestowanej folii jest bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Można je łatwo czyścić. Wymiary: 50 x 70 cm.

Nadstawki – są to przewijaki na łóżeczko, usztywnione deską i wyposażone w nóżki zapobiegające przesuwaniu. Nadstawki dostępne bez zagłówka w rozmiarze (50x70 cm). Pasuje na każde łóżeczko o standardowym rozmiarze 60x120.

 

Działy sklepu

Porównaj produkty


Nie masz żadnych produktów do porównania.

logolego

Moja przechowalnia


Nie masz żadnych produktów w schowku.

Rzetelny regulamin

Zweryfikowany

 

Sklepolandia

 

Sklepy24