Welcome Banner superofertanowa dostawa

agecenter 1 4agecenter 5 6agecenter 7 8agecenter 9 11agecenter 12

LEGO MOVIE 70821 Warsztat Emmeta i BenkaLEGO MOVIE 70821 Warsztat Emmeta i BenkaLEGO MOVIE 70821 Warsztat Emmeta i Benka

LEGO MOVIE 70821 Warsztat Emmeta i Benka

ProducentLEGO
Dostępnośc:w magazynie 4 produktów
Kod produktu:7575
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 89,99 zł
Budowanie, naprawianie i pilotowanie statku kosmicznego Benka to świetna zabawa dla Twojego dziecka!

LEGO MOVIE 70821 Warsztat Emmeta i Benka

Przygotuj się do lotu w kosmos w warsztacie Emmeta i Benka z filmu LEGO® PRZYGODA 2™! Napraw narzędziami statek kosmiczny Benka i ucieczkowy łazik Emmeta. Zatankuj oba pojazdy i ruszaj w przestrzeń kosmiczną. A gdy odkryjesz nową planetę, możesz zwiedzić ją łazikiem!

Zapewnij swojemu dziecku zabawę nie z tej ziemi z zestawem THE LEGO® MOVIE 2™ 70821 Warsztat Emmeta i Benka. Zestaw edukacyjny LEGO 4+ został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Statek kosmiczny Benka z klocków LEGO ma kokpit dla minifigurki, rozkładane silniki rakietowe i odczepiany łazik kosmiczny. W komplecie jest również ucieczkowy łazik Emmeta i specjalna podstawka startowa, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym mistrzom konstrukcji wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO. Ten prosty zestaw LEGO z astronautami zawiera dwie minifigurki, stację benzynową do zbudowania oraz wózek z mnóstwem różnych narzędzi gwarantujących długie godziny zabawy.

Wiek-1
Wiek-1
  • 5-6 lat
  • 7-8 lat
Seria
Seria
  • LEGO MOVIE 2

Porównaj produkty


Nie masz żadnych produktów do porównania.

logolego

Moja przechowalnia


Nie masz żadnych produktów w schowku.

Rzetelny regulamin

Zweryfikowany

 

Sklepolandia

 

Sklepy24