Cybex Juno-fix 9-18kg

ProducentCybex
Dostępnośc:w magazynie 4 produktów
Kod produktu:2990
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 709,00 zł
CYBEX JUNO-FIX. Zespół międzynarodowych ekspertów firmy CYBEX poszukiwał rozwiązań zwiekszających bezpieczeństwo dzieci przewożonych w fotelikach montowanych przodem do kierunku jazdy z grupy 1. Efektem ich poszukiwań jest fotelik Juno-Fix. Fotelik ten j
Kolor

Zespół międzynarodowych ekspertów firmy CYBEX poszukiwał rozwiązań zwiekszających bezpieczeństwo dzieci przewożonych w fotelikach montowanych przodem do kierunku jazdy z grupy 1. Efektem ich poszukiwań jest fotelik Cybex Juno-Fix. Fotelik ten jest wyposażony w  nowo opracowaną regulowaną osłonę tułowia, ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym oraz system mocowania ISOFIX.

 

OSŁONA TUŁOWIA ZAPEWNIA WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO I WIĘKSZĄ SWOBODĘ

Zamiast 5-punktowych szelek bezpieczeństwa Cybex Juno-fix jest wyposażony w osłonę tułowia. Siły działające w czasie wypadku są rozkładane na powierzchnię osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga w znacznym stopniu zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione.

REGULOWANA OSŁONA TUŁOWIA NAJLEPSZĄ OCHRONĄ

Nowo opracowaną osłonę tułowia (zgłoszoną do urzędu patentowego) można przesuwać do przodu i do tyłu, tak by optymalnie dopasować ją do dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchu dla tułowia, jak również większe  bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa, szczególnie w czasie zderzenia czołowego.

ULEPSZONY SYSTEM L.S.P.

Ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) sprawia, że siła działająca w czasie takiego zderzenia jest  systematycznie zmniejszana.  Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których zagłówek i zabezpieczenie barkowe wraz z dodatkowymi nakładkami amortyzują  pęd ciała na początkowym etapie zderzenia i  zamykają delikatną główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa  fotelika.

SYSTEM ISOFIX

System mocowania ISOFIX zapewnia większe bezpieczeństwo i lepszą stabilność w obu grupach wagowych. Wbudowane zaczepy fotelika można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być użytkowany w samochodach niewyposażonych w system ISOFIX. Powyżej możesz sprawdzić, czy fotelik Cybex Juno-fix może być zamocowany w Twoim samochodzie.

Charakterystyka:

  • System wentylacji
  • 8-stopniowa regulacja wysokości
  • Odchylane oparcie umożliwiające optymalne dopasowanie do kąta nachylenia fotela samochodowego
  • Niezwykle lekki, łatwy do przenoszenia
  • Dodatkowe akcesoria: pokrowiec letni, wkładki pilotujące ISOFIX

 

Działy sklepu

Porównaj produkty


Nie masz żadnych produktów do porównania.

logolego

Moja przechowalnia


Nie masz żadnych produktów w schowku.

Rzetelny regulamin

Zweryfikowany

 

Sklepolandia

 

Sklepy24