Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

299.00  z VAT

Sanki z oparciem i pchaczem Sanki Tako Linea to najpiękniejsze sanki dla Twojego dziecka. Pełny komplet z wygodnym oparciem. W zestawie znajduje się również pchacz oraz bardzo solidna i mocna taśma umożliwiająca ciągnięcie. Oferujemy pięć ślicznych kolorów do wyboru. Charakterystyka: lekka i stabilna konstrukcja konstrukcja lakierowana wykonane z profilu spłaszczonego dzięki czemu mają wyjątkową wytrzymałość [...]

  • Wyczyść
2,100.00 2,799.00  z VAT

Wózek dziecięcy Tako Corona Eco to ekskluzywny wózek głęboko-spacerowy wykonany z dbałością o każdy szczegół. Gondola wózka została wykonana z wysokiej jakości eko skóry, siedzisko spacerowe można dostosowywać do potrzeb dziecka. Dzięki niebanalnym rozwiązaniom, jest wózkiem funkcjonalnym i praktycznym.

  • Wyczyść
2,100.00 2,799.00  z VAT

Wózek dziecięcy Corona to ekskluzywny wózek głęboko-spacerowy wykonany z dbałością o każdy szczegół. Gondola wózka została wykonana z wysokiej jakości eko skóry, siedzisko spacerowe można dostosowywać do potrzeb dziecka. Dzięki niebanalnym rozwiązaniom, jest wózkiem funkcjonalnym i praktycznym.