Granna to polski wydawca i producent gier. Produkujemy gry od 1991 roku. Początkowo produkty powstawały w domu, w oparciu o skromny rodzinny budżet, a składowane były w wynajętej piwnicy. W 1993 roku kupiliśmy pierwszą maszynę do foliowania pudełek, a w 1994 roku przenieśliśmy zakład z mieszkania do hali produkcyjnej o powierzchni 200 m² i produkowaliśmy już 6 różnych gier. W biurze pracowały wówczas zaledwie trzy osoby. W 1996 roku kupiliśmy pierwszą maszynę do składania pudełek. Rozwój firmy Granna następował stopniowo i systematycznie. Dziesięciolecie działalności zbiegło się z rozpoczęciem eksportu gier.
Mamy w ofercie niemal 100 gier, cały czas udoskonalamy i poszerzamy nasze portfolio. Naszą najbardziej znaną grą jest Superfarmer, gra przygotowana na podstawie Hodowli Zwierzątek (stworzonej przez wybitnego polskiego matematyka prof. Karola Borsuka w 1943 roku), tłumaczona na wiele języków. W 2018 roku obchodziliśmy 75 lat od pierwszego wydania. Dotychczas sprzedaliśmy ponad milion egzemplarzy Superfarmera.
Tworząc nasze gry, bardzo dbamy o jakość wykonania. Współpracujemy ze znanymi autorami, ilustratorami i grafikami, m.in. Adamem Kałużą, Filipem Miłuński, Janem Madejskim, Piotrem Sochą i Maciejem Szymanowiczem. Do gier starannie dobieramy komponenty i materiały z atestami. Oprócz rodzimych produkcji mamy też gry na licencji – drukujemy polskie wersje słynnych światowych bestsellerów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.