NUK Cyfrowy termometr do kąpieli NUK Cyfrowy termometr do kąpieli NUK Cyfrowy termometr do kąpieli

NUK Cyfrowy termometr do kąpieli

ProducentNuk
Dostępnośc:w magazynie 12 produktów
Kod produktu:360
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 79,00 zł
szybki i pewny pomiar, wynik pomiaru wyświetlany na wyświetlaczu LCD optyczny alarm w przypadku temperatury poniżej 32°C i powyżej 39°C zakres pomiarowy: 0-50°C wodoszczelny, unosi się na wodzie wyłącza się automatycznie po użyciu gotowy do użytku – bateria w zestawie (CR2032) atrakcyjne wzornictwo
Kolor

Wiele dzieci uwielbia wodę i nie może nacieszyć się kąpielą – inne są bardziej sceptyczne i muszą stopniowo przyzwyczajać się do wody. Tak czy inaczej jedna rzecz jest szczególnie ważna – aby kąpiel była przyjemnością, woda w wannie musi mieć odpowiednią temperaturę! I aby było łatwiej ocenić, czy temperatura jest odpowiednia dla dziecka, pomocny będzie termometr do kąpieli.

Odpowiednia temperatura – to bezpieczna i przyjemna kąpiel
Dzięki cyfrowemu termometrowi do kąpieli NUK można zmierzyć temperaturę wody w wannie szybko, bezpiecznie i pewnie. Czujnik temperatury ma bezpośredni kontakt z wodą - po włóżeniu do wody wynik pomiaru od razu pojawia się na wyświetlaczu LCD. Jeżeli temperatura wody wynosi ponad 39°C włącza się optyczne ostrzeżenie – lampka nad wyświetlaczem miga na czerwono, a na wyświetlaczu pojawia się napis „HOT”. Jeżeli temperatura wody wynosi 32°C lub mniej, wtedy na wyświetlaczu pojawia się napis „COLD”. Gdy nie jest używany, termometr wyłącza się automatycznie po godzinie.

Atrakcyjne kolory i wzornictwo
Nowoczesne kolory naszego cyfrowego termometru sprawiają, że kąpiel staje się dobrą zabawą. Tę wesołą rozgwiazdę można włożyć bezpośrednio do wody – termometr jest wodoszczelny i unosi się na wodzie, dostarczając dzieciom mnóstwo radości.

Gotowy do użytku
Cyfrowy termometr do kąpieli NUK występuje w zestawie z baterią (CR2032), więc jest bezpośrednio gotowy do użytku.

Cyfrowy termometr do kąpieli NUK – bezpieczna zabawa w kąpieli

Działy sklepu

Porównaj produkty


Nie masz żadnych produktów do porównania.

logolego

Moja przechowalnia


Nie masz żadnych produktów w schowku.

Rzetelny regulamin

Zweryfikowany

 

Sklepolandia

 

Sklepy24